RIA Klaffeventil - Datablad

KVB

Buet monteringsplate

Se dimensjoner
Last ned datablad

IKV

Renne montasje

Se dimensjoner
Last ned datablad

KVI

innstikk i rør

Se dimensjoner
Last ned datablad

KVI-B

Innstikk i Betongrør

Se dimensjoner
Last ned datablad

KVF

Rett monteringsplate

Se dimensjoner
Last ned datablad

KKL

Rektangulær åpning

Se dimensjoner
Last ned datablad


KVR

med PVC spiss for montering mot muffe

ProduktnrDNØDiBLLtHoHuVekt [kg]Rørtype
KVR0110100110101,6160440550133781,7SDR 26
KVR0125125125115,4180470585147862,1SDR 26
KVR0160150160147,6200490610154982,5SDR 26
KVR0180180180166,22053054351601012,7SDR 26
KVR0200200200184,62253304701661073,2SDR 26
KVR0250250250230,82753605401971326SDR 26
KVR0315300315290,834543067023916712SDR 26
KVR0400400400369,445045076024722615SDR 26
KVR0450450450415,651050585532225623SDR 26
KVR0500500500461,856057595033828130SDR 26
KVR0560560560517,2610630101535029545SDR 26
KVR0630600630581,8710710113038730655SDR 26
KVR0710700710655,6740760124543135768SDR 26
KVR0800800800738,8830760133049540585SDR 26
KVR0900900900793,49308001405543450140SDR 26
KVR100010001000923,610308901590593500150SDR 26
KVR1200120012001108,212509901915739600230SDR 26


KVM

med PVC muffe for montering mot spissende

ProduktnrDNØBLiLLtHoHuVekt [kg]
KVM011010011016094230340133781,5
KVM012512512518094250365147861,9
KVM016015016020095260380154982,8
KVM02002002002251103354751661074,1
KVM02502502502751153805601971326,1
KVM031530031534513343067023916711
KVM035535535540515049076024520515,5
KVM040040040045017056087027422618,6
KVM0500500500560170635101033828142
KVM0630600630710340890137043135773,2


KVI

for innstikk i rør-ende

ProduktnrDNØDuDiBLiLLtHoHuVekt [kg]
KVI0110100110100-11090160150275385133781,5
KVI0125125125113-125102180150280405147861,9
KVI0160150160145-160131200150280400154982,8
KVI0200200200181-2001642252003955301661074,1
KVI0225225225205-2251842752004005601811214,8
KVI0250250250230-2502052752504706501971326,1
KVI0280280280250-2802303052504706702141477,5
KVI0315300315280-31525834530049573523916510,9
KVI0355350355320-35529140530050077524520315,2
KVI0400400400359-40032745040063094027422618,6
KVI0450450450405-450368510450730108032225629
KVI0500500500451-500409560500800117533828142
KVI0550550550500-560458610560900132038730653,2
KVI0630600630558-630516710600980146043135773,2
KVI0710700710Tilpasses-74070010401600487355-
KVI0800800800Tilpasses-83075011201685528405-
KVI0900900900Tilpasses-93075010551765569450-
KVI100010001000Tilpasses-103075011801870618508-


KVF

med rett monteringsplate for forankring i vegg

ProduktnrDNØHDiBMLLtHoHuØ rVekt [kg]Rørtype
KVF0110110110260101,616020220330133788xØ111,5SDR 26
KVF0125125125270115,418030225340147868xØ112SDR 26
KVF0160150160325147,620030230350154988xØ113SDR 26
KVF0200200200370184,6225302563991661078xØ114SDR 26
KVF0250250250440230,8275302954751971328xØ136SDR 26
KVF0315300315520290,8345304637042391678xØ1311SDR 26
KVF0400400400640369,4450304207302742268xØ1619SDR 26
KVF0450450450700415,6510304387883222568xØ1629SDR 26
KVF0500500500740461,8560304648403382818xØ1642SDR 26
KVF0560560560770517,2610305049233502958xØ1645SDR 26
KVF0630600630910581,87103053510173873068xØ1653SDR 26
KVF07107007101000655,674040579108243135712xØ2073SDR 26
KVF08008008001100738,883040622119249540512xØ2093SDR 26
KVF09009009001200831,293040703133356945012xØ20122SDR 26
KVF1000100010001300923,6103040729142059350012xØ22165SDR 26
KVF12001200120015001108,2125040835170073960012xØ22215SDR 26


KVB

med buet monteringsplate for forankring i kumvegg

ProduktnrDNØHDiBMLLtHoHuØ rVekt [kg]Rørtype
KVB0110110110tilp.101,616020tilp.tilp.13378Ø11tilpassSDR 26
KVB0125125125tilp.115,418030tilp.tilp.14786Ø11tilpassSDR 26
KVB0160150160tilp.147,620030tilp.tilp.15498Ø11tilpassSDR 26
KVB0200200200tilp.184,622530tilp.tilp.166107Ø11tilpassSDR 26
KVB0250250250tilp.230,827530tilp.tilp.197132Ø13tilpassSDR 26
KVB0315300315tilp.290,834530tilp.tilp.239167Ø13tilpassSDR 26
KVB0400400400tilp.369,445030tilp.tilp.274226Ø16tilpassSDR 26
KVB0500500500tilp.461,856030tilp.tilp.338281Ø16tilpassSDR 26
KVB0630600630tilp.581,871030tilp.tilp.387306Ø16tilpassSDR 26
KVB0710700710tilp.655,674040tilp.tilp.431357Ø20tilpassSDR 26
KVB0800800800tilp.738,883040tilp.tilp.495405Ø20tilpassSDR 26
KVB0900900900tilp.831,293040tilp.tilp.569450Ø20tilpassSDR 26
KVB100010001000tilp.923,6103040tilp.tilp.593500Ø22tilpassSDR 26


KVD

med fastflens for montering mot løsflens

ProduktnrDNØDiNBKMLLtHoHuØ rVekt [kg]Rørtype
KVD0110110110101,622016018020220108133788xØ181,5SDR 26
KVD0125125125115,422018018030225116147868xØ182SDR 26
KVD0160150160147,628520020030230120154988xØ183SDR 26
KVD0200200200184,6340225295302794221661078xØ224SDR 26
KVD0250250250230,83952753503030553519713212xØ226SDR 26
KVD0315300315290,84453454003043867423916712xØ2211SDR 26
KVD0400400400369,45654505153042073027422616xØ2619SDR 26
KVD0450450450415,66155106203044079032225620xØ2629SDR 26
KVD0500500500461,86705606203048486033828120xØ2642SDR 26
KVD0560560560517,278061072530711113035029520xØ3045SDR 26
KVD0630600630581,878071072530532101438730620xØ3053SDR 26
KVD0710700710655,689574084040594109743135724xØ3073SDR 26
KVD0800800800738,8101583095040662123249540524xØ3393SDR 26
KVD0900900900831,21115930105040806142854345028xØ33122SDR 26
KVD100010001000923,612301030116040888158059350028xØ36165SDR 26
KVD1200120012001108,214551250138040845171073960032xØ39215SDR 26


KVI-B

innstikk Betongrør

ProduktnrDNØDuDiBLiLmLtHoHuVekt [kg]
KVI-B0500500500495461,856035037664533828132
KVI-B0600600600595581,866040041979038730658
KVI-B0700700700695665,676045048286043135773
KVI-B0800800800795738,888050057091049540592
KVI-B0900900900895793,4980500605950543450150
KVI-B100010001000995923,610805009681040593500160


KKL

Rektangulær åpning - veggmontering

ProduktnrhbHBMLLtHoHuØ rVekt [kg]
KKL0400400400tilptilptilptilptilptilptilptilptilp
KKL0500500500tilptilptilptilptilptilptilptilptilp
KKL0600600600tilptilptilptilptilptilptilptilptilp
KKL0700700700tilptilptilptilptilptilptilptilptilp
KKL0800800800tilptilptilptilptilptilptilptilptilp
KKL0900900900tilptilptilptilptilptilptilptilptilp
KKL100010001000tilptilptilptilptilptilptilptilptilp
KKL110011001100tilptilptilptilptilptilptilptilptilp
KKL120012001200tilptilptilptilptilptilptilptilptilp


IKV

For innstikk i rør i rennebunnskum

For plastkummer

ProduktnrDNØDuDiBLmLoHVekt [kg]
IKV0110-P10011010089100125941450,5
IKV0125-P1251251111001111331051500,5
IKV0160-P1501601461281482001261921,2
IKV0200-P2002001841631842601652442,6

For betongkummer

ProduktnrDNØDuDiBLmLoHVekt [kg]
IKV0110-B1001109680941481101450,5
IKV0160-B1501601461281462001501921
IKV0200-B2002001951631842601652442,5