RIA Stengeluker - Datablad


Modell: SPH
Åpning: sirkulær
Montering: mot vegg
Dimensjon: DN100-150
Trykk: 3 mVs, 1-sidet
Betjening: trekkstang
Se dimensjoner
Last ned datablad


Modell: SPS-TL
Åpning: sirkulær/rektangulær
Montering: mot vegg
Dimensjon: DN200-600
Trykk: 2-4 mVs, 1-sidet
Betjening: trekkstang
Se dimensjoner
Last ned datablad


Modell: SPS-TL
Åpning: sirkulær
Montering: mot vegg(m stuss)
Dimensjon: DN200-600
Trykk: 2-4 mVs, 1-sidet
Betjening: trekkstang
Se dimensjoner
Last ned datablad


Modell: AGR-KP
Åpning: rektangulær (kanaler)
Montering: mot vegg
Dimensjon: 400x400 - 600x600
Trykk: topp luke, 2-sidet
Betjening: enkel håndoperert
Se dimensjoner
Last ned datablad


Modell: SPS-TG
Åpning: sirkulær/rektangulær
Montering: mot vegg
Dimensjon: DN200-600
Trykk: 3-4 mVs, 2-sidet
Betjening: ikke stigende spindel
Se dimensjoner
Last ned datablad


Modell: SPK-TG
Åpning: sirkulær/rektangulær
Montering: mot vegg
Dimensjon: DN150-800
Trykk: 3-6 mVs, 2-sidet
Betjening: ikke stigende spindel
Se dimensjoner
Last ned datablad

Modell: MPV-TG
Åpning: sirkulær/rektangulær
Montering: mot vegg
Dim.: DN200-700(1000x1000)
Trykk: 4 mVs, 1-sidet
Betjening: ikke stigende spindel
Se dimensjoner
Last ned datablad

Modell: SPM-H-TG
Åpning: rektangulær
Montering: mot vegg
Dim.: 800x800 - 1200x1200
Trykk: 6 mVs, 1-sidet
Betjening: ikke stigende spindel
Se dimensjoner
Last ned datablad


Modell: SPM-P-TG
Åpning: rektangulær
Montering: mot vegg
Dim.: 800x800 - 1400x1400
Trykk: 6 mVs, 2-sidet
Betjening: ikke stigende spindel
Se dimensjoner
Last ned datablad


Modell: SPM-S-TG
Åpning: rektangulær
Montering: mot vegg
Dim.: 800x800 - 1400x1400
Trykk: 6 mVs, 2-sidet
Betjening: ikke stigende spindel
Se dimensjoner
Last ned datablad


Modell: SPM-K-TG
Åpning: rektangulær
Montering: mot vegg
Dim.: 800x800 - 1400x1400
Trykk: 6 mVs, 2-sidet
Betjening: ikke stigende spindel
Se dimensjoner
Last ned datablad


Tilbehør - Fyllstykke
Se oversikt


Tilbehør - Spindeloperert
Se oversikt


Tilbehør - Trekkstang
Se oversikt


SPH

Last ned Datablad
alle mål i [mm]

Stengeplate og ramme i 304 rustfritt

ProduktnrDNØABCHMOØSvekt
[kg]
Pmaks
[mVs]
SPH0110-30410011027031297,53804810001043
SPH0125-30412512527031297,53804810001043
SPH0160-304150160306348115450481000105,53

Stengeplate og ramme i 316 syrefast

ProduktnrDNØABCHMOØSvekt
[kg]
Pmaks
[mVs]
SPH0110-31610011027031297,53804810001043
SPH0125-31612512527031297,53804810001043
SPH0160-316150160306348115450481000105,53


SPS-TL

Last ned Datablad
alle mål i [mm]

Sirkulær åpning

ProduktnrDNØABCHH1MOØSvekt
[kg]
Pmaks
[mVs]
SPS-TL0200-316200200364406152524420621501284
SPS-TL0250-3162502504144561776245506215012104
SPS-TL0315-3163003154795212107545506215012124
SPS-TL0400-3164004005646062529246806220016164
SPS-TL0500-31650050066470630211248106220016212
SPS-TL0630-31660063079483636713849406220016272

Rektangulær åpning

ProduktnrDNDABCHH1MOØSvekt
[kg]
Pmaks
[mVs]
SPS-TL-K0200-316200200 x 200364406152524420621501284
SPS-TL-K0250-316250250 x 2504144561776245506215012104
SPS-TL-K0315-316300315 x 3154795212107545506215012124
SPS-TL-K0400-316400400 x 4005646062529246806220016164
SPS-TL-K0500-316500500 x 50066470630211248106220016212
SPS-TL-K0630-316600630 x 63079483636713849406220016272


SPS-RTL

Last ned Datablad
alle mål i [mm]

ProduktnrDNØABCHH1LMOØSvekt
[kg]
Pmaks
[mVs]
SPS-RTL0200-316200200364406152524420>175621501284
SPS-RTL0250-316250250414456177624550>2006215012104
SPS-RTL0315-316300315479521210754550>2506215012124
SPS-RTL0400-316400400564606252924680>3006220016164
SPS-RTL0500-3165005006647063021124810>3756220016212
SPS-RTL0630-3166006307948363671384940>4756220016272


AGR-KP

Last ned Datablad
alle mål i [mm]

ProduktnrH (L)B (L)HBM
AGR-KP0400-31640040050060073
AGR-KP0500-31650050060070073
AGR-KP0600-31660060070080073


SPS-TG

Last ned Datablad
alle mål i [mm]

Sirkulær åpning

ProduktnrDNØABCHMOØsØhvekt
[kg]
Pmaks
[mVs]
SPS-TG0200-316200200364406152600487018200134
SPS-TG0250-316250250414456177700487018250164
SPS-TG0315-316300315479521210800487018250194
SPS-TG0400-3164004005646062521000487018300254
SPS-TG0500-31650050066470630112004810022300333
SPS-TG0630-31660063079483636514434810022350403

Rektangulær åpning

ProduktnrDNDABCHMOØsØhvekt
[kg]
Pmaks
[mVs]
SPS-TG-K0200-316200200 x 200364406152600487018200134
SPS-TG-K0250-316250250 x 250414456177700487018250164
SPS-TG-K0315-316300315 x 315479521210800487018250194
SPS-TG-K0400-316400400 x 4005646062521000487018300254
SPS-TG-K0500-316500500 x 50066470630112004810022300333
SPS-TG-K0630-316600630 x 63079483636514434810022350403


SPK-TG

Last ned Datablad
alle mål i [mm]

Sirkulær åpning

ProduktnrDNØABCHMGSOØsØhKMoment
[Nm]
vekt
[kg]
Pmaks
[mVs]
SPK-TG0200-316200200352317160573887xØ125620018200584216
SPK-TG0250-316250250402367185673887xØ125621018250706226
SPK-TG0315-316300315481446240848928xØ125621018250877306
SPK-TG0400-31640040058855328010161108xØ1256260183001089406
SPK-TG0500-316500500690655340125511010xØ12562802230010612606
SPK-TG0630-316600630820785410151613013xØ12633152235013219855
SPK-TG0710-316700710910870450167613613xØ126333025350148241053
SPK-TG0800-3168008001000960495185713613xØ126333025350166301253

Rektangulær åpning

ProduktnrDNDABCHMGSOØsØhKMoment
[Nm]
vekt
[kg]
Pmaks
[mVs]
SPK-TG-K0200-316200200 x 200352317160573887xØ125620018200584216
SPK-TG-K0250-316250250 x 250402367185673887xØ125621018250706226
SPK-TG-K0315-316300315 x 315481446240848928xØ125621018250877306
SPK-TG-K0400-316400400 x 40058855328010161108xØ1256260183001089406
SPK-TG-K0500-316500500 x 500690655340125511010xØ12562802230010612606
SPK-TG-K0630-316600630 x 630820785410151613013xØ12633152235013219855
SPK-TG-K0710-316700710x710910870450167613613xØ126333025350148241053
SPK-TG-K0800-316800800x8001000960495185713613xØ126333025350166301253


MPV-TG

Last ned Datablad
alle mål i [mm]

Sirkulær åpning

ProduktnrDNØPmaks [mVs]
MPV-TG0200-3162002004
MPV-TG0250-3162502504
MPV-TG0315-3163003154
MPV-TG0400-3164004004
MPV-TG0500-3165005004
MPV-TG0630-3166006304
MPV-TG0710-3167007104

Rektangulær åpning

ProduktnrDNDPmaks [mVs]
MPV-TG-K0200-316200200 x 2004
MPV-TG-K0250-316250250 x 2504
MPV-TG-K0315-316300315 x 3154
MPV-TG-K0400-316400400 x 4004
MPV-TG-K0500-316500500 x 5004
MPV-TG-K0630-316600630 x 6304
MPV-TG-K0710-316700710x7104
MPV-TG-K0800-316800800x800
MPV-TG-K0900-316900900x900
MPV-TG-K1000-31610001000x1000


SPM-H-TG

Last ned Datablad
alle mål i [mm]

ProduktnrDNDHSBB1B2GØsMMoment
[Nm]
omdr,
n
vekt
[kg]
Pmaks
[mVs]
SPM-H-TG0800-316800x800800189041800908100020xØ1326142351721376
SPM-H-TG1000-3161000x1000100022954110001108120022x Ø1330160651801856
SPM-H-TG1200-3161200x1200120026964112001308140024x Ø1330160902102656


SPM-P-TG

Last ned Datablad
alle mål i [mm]

ProduktnrDNHH1BB1B2HØsMMoment
[Nm]
omdr, nvekt
[kg]
Pmaks
[mVs]
SPM-P-TG0710-316710710163571085088713xØ1325142251421006
SPM-P-TG0800-316800800184280096099716xØ1325142351601306
SPM-P-TG1000-31610001000228010001170120719xØ1330160651671856
SPM-P-TG1200-31612001200268312001370140721xØ1330160902002706
SPM-P-TG1400-31614001400303914001570160724xØ13301601402342346


SPM-S-TG

Last ned Datablad
alle mål i [mm]

ProduktnrDNDHH1BB1AØsMMoment
[Nm]
omdr.
n
vekt
[kg]
Pmaks
[mVs]
SPM-S-TG0800-316800x8008001842900112096099725142351601306
SPM-S-TG1000-3161000x100010002280110013201170120730160651671906
SPM-S-TG1200-3161200x120012002683130015201370140730160902002706
SPM-S-TG1400-3161400x1400140030391500172015701607301601402343356


SPM-K-TG

Last ned Datablad
alle mål i [mm]

ProduktnrDNDPmaks
[mVs]
SPM-K-TG0800-316800x8008006
SPM-K-TG1000-3161000x100010006
SPM-K-TG1200-3161200x120012006
SPM-K-TG1400-3161400x140014006


Tilbehør - fyllstykke for montering mot buet vegg

ProduktnrØDia kum
fra
Dia kum
til
Materiale
BM0200-D100-12020010001200PEHD500
BM0250-D100-12025010001200PEHD500
BM0315-D100-12031510001200PEHD500
BM0400-D100-12040010001200PEHD500
BM0500-D100-12050010001200PEHD500
BM0630-D100-12063010001200PEHD500
BM0800-D100-12080010001200PEHD500
BM0200-D140-20020014002000PEHD500
BM0250-D140-20025014002000PEHD500
BM0315-D140-20031514002000PEHD500
BM0400-D140-20040014002000PEHD500
BM0500-D140-20050014002000PEHD500
BM0630-D140-20063014002000PEHD500
BM0710-D140-20071014002000PEHD500
BM0800-D140-20080014002000PEHD500
BM0900-D140-20090014002000PEHD500
BM1000-D140-200100014002000PEHD500


Tilbehør - spindel

    Stengeluke Dimensjon
PosProduktnrBeskrivelseDimensjonØ fraØ til
AHH160-D10-12HåndhjulØ ratt 160mm110125
HH200-D16-20HåndhjulØ ratt 200mm160200
HH250-D25-30HåndhjulØ ratt 250mm230315
HH315-D40-50HåndhjulØ ratt 315mm400500
HH400-D63HåndhjulØ ratt 400mm630630
HH315-D63HåndhjulØ ratt 315mm630630
BS-UL20-30Universal-ledd200315
S-UL40-50Universal-ledd400500
S-UL63-80Universal-ledd630800
CNT-ESCO16Nøkkeltopp, Type ESCOØ16
NT-ESCO18Nøkkeltopp, Type ESCOØ18
NT-ESCO20Nøkkeltopp, Type ESCOØ20
NT-ESCO22Nøkkeltopp, Type ESCOØ22
NT-ESCO25Nøkkeltopp, Type ESCOØ25
NT-ESCO26Nøkkeltopp, Type ESCOØ26
NT-ESCO30Nøkkeltopp, Type ESCOØ30
NT16-30Nøkkeltopp, 27/32Ø16-30
NT18-22Nøkkeltopp, 20/25Ø18-22
DTN-NTT-nøkkel, betjeningsstang for nøkkeltopp
ESPK-L10-30Spindelkonsoll for montasje på luke110300
SPK-L40-60Spindelkonsoll for montasje på luke400600
FSPK-V10-30Spindelkonsoll for veggmontasje110300
SPK-V40-60Spindelkonsoll for veggmontasje400600
GMK-VGMotorkonsoll, veggmontasje
HEl aktuatorEt stort utvalg av Elektriske aktuatorer og kontrollsystemer er tilgjengelig.
Kontakt oss for forslag til løsning
ISF100-D20-30Spindelforlenger, SPS-TG/SPK-TG/MPV-TGl: 0-100 cm200315
SF150-D20-30Spindelforlenger, SPS-TG/SPK-TG/MPV-TGl: 0-150 cm200315
SFE50-D20-30Spindelforlenger, SPS-TG/SPK-TG/MPV-TG50 cm ekstra200315
SF100-D40-100Spindelforlenger, SPS-TG/SPK-TG/MPV-TGl: 0-100 cm4001000
SF150-D40-100Spindelforlenger, SPS-TG/SPK-TG/MPV-TGl: 0-150 cm4001000
SFE50-D40-100Spindelforlenger, SPS-TG/SPK-TG/MPV-TG50 cm ekstra4001000
SF100-D80-90Spindelforlenger, SPM-seriel: 0-100 cm800900
SFE50-D80-90Spindelforlenger, SPM-serie50 cm ekstra800900
SF100-D100-140Spindelforlenger, SPM-seriel: 0-100 cm10001400
SFE50-D100-140Spindelforlenger, SPM-serie50 cm ekstra10001400
JVB20-30Enkelt veggbeslag200315
VB40-50Enkelt veggbeslag400500
VB63-80Enkelt veggbeslag630800
VB-T20-30Teleskopisk veggbeslag200315
VB-T40-50Teleskopisk veggbeslag400500
VB-T63-80Teleskopisk veggbeslag630800
KBTJK-GBetjeningskonsoll for gulvmontasje (håndhjul eller Auma drev)h: 90 cm


Tilbehør - trekkstang

    Stengeluke Dimensjon
PosProduktnrBeskrivelseDimensjonØ fraØ til
ABANOBajonettnøkkel for SVL/RVL/FVL
BTJ-TL-100Betjeningsstang for SPS-TL/SPS-RTLl: 0-100 cm
BTJ-TL-150Betjeningsstang for SPS-TL/SPS-RTLl: 0-150 cm
BTJ-TL-E50Betjeningsstang for SPS-TL/SPS-RTL50 cm ekstra
BTJ-AGRBetjeningsstang for AGR-KP kanalluke
BTJ-AGR-fFestemateriell for BTJ-AGR betjeningsstang
BAktuatorerEl, Pneumatisk og Hydrauliske, samt et utvalg av kontrollsystemer. Kontakt oss for forslag til løsning.