RIA klaffeventil - Datablad

Modelloversikt

  BetegnelseType monteringStrømnings-
tverrsnitt
Dimensjon
[mm]
Maks trykk
[mVs]
DetaljerDatablad
1KVRmed spiss for montering mot std muffeSirkulærø110 - 12005
med rett monteringsplate
(tilbehør)
med buet monteringsplate
(tilbehør)
2KVI
for innstikk i rør-endeSirkulærø110 - 10005
3KVD
med fastflens for montering mot løsflensSirkulærø110 - 12005
4KVI-B
for innstikk i betongrørSirkulærø500 - 10005
5KKL
med monteringsrammeRektangulærtilpasses
400x400 - 1200x1200
tilpasses
6IKV
for rennemontasjeSirkulærø110 - 200tilpasses


1. KVR

med Spiss for montering mot muffe

last ned datablad

ProduktnrDNØDiBLLtHoHuVekt
[kg]
Rørtype
KVR0110100110101,6160440550133781,7SDR 26
KVR0125125125115,4180470585147862,1SDR 26
KVR0160150160147,6200490610154982,5SDR 26
KVR0180180180166,22053054351601012,7SDR 26
KVR0200200200184,62253304701661073,2SDR 26
KVR0250250250230,82753605401971326SDR 26
KVR0315300315290,834543067023916712SDR 26
KVR0400400400369,445045076024722615SDR 26
KVR0450450450415,651050585532225623SDR 26
KVR0500500500461,856057595033828130SDR 26
KVR0560560560517,2610630101535029545SDR 26
KVR0630600630581,8710710113038730655SDR 26
KVR0710700710655,6740760124543135768SDR 26
KVR0800800800738,8830760133049540585SDR 26
KVR0900900900793,49308001405543450140SDR 26
KVR100010001000923,610308901590593500150SDR 26
KVR1200120012001108,212509901915739600230SDR 26


2. KVI

For innstikk i rør-ende. Merk: Tilpasses indre diameter (Id) på rør. Id må oppgis ved bestilling.

last ned datablad

ProduktnrDNØDuDiBLiLLtHoHuVekt
[kg]
KVI0110100110100-11090160150275385133781,5
KVI0125125125113-125102180150280405147861,9
KVI0160150160145-160131200150280400154982,8
KVI0200200200181-2001642252003955301661074,1
KVI0225225225205-2251842752004005601811214,8
KVI0250250250230-2502052752504706501971326,1
KVI0280280280250-2802303052504706702141477,5
KVI0315300315280-31525834530049573523916510,9
KVI0355350355320-35529140530050077524520315,2
KVI0400400400359-40032745040063094027422618,6
KVI0450450450405-450368510450730108032225629
KVI0500500500451-500409560500800117533828142
KVI0550550550500-560458610560900132038730653,2
KVI0630600630558-630516710600980146043135773,2
KVI0710700710Tilpasses-74070010401600487355-
KVI0800800800Tilpasses-83075011201685528405-
KVI0900900900Tilpasses-93075010551765569450-
KVI100010001000Tilpasses-103075011801870618508-


3. KVD

med fastflens for montering mot løsflens

last ned datablad

ProduktnrDNØDiNBKMLLtHoHuØ rVekt
[kg]
Rørtype
KVD0110110110101,622016018020220108133788xØ181,5SDR 26
KVD0125125125115,422018018030225116147868xØ182SDR 26
KVD0160150160147,628520020030230120154988xØ183SDR 26
KVD0200200200184,6340225295302794221661078xØ224SDR 26
KVD0250250250230,83952753503030553519713212xØ226SDR 26
KVD0315300315290,84453454003043867423916712xØ2211SDR 26
KVD0400400400369,45654505153042073027422616xØ2619SDR 26
KVD0450450450415,66155106203044079032225620xØ2629SDR 26
KVD0500500500461,86705606203048486033828120xØ2642SDR 26
KVD0560560560517,278061072530711113035029520xØ3045SDR 26
KVD0630600630581,878071072530532101438730620xØ3053SDR 26
KVD0710700710655,689574084040594109743135724xØ3073SDR 26
KVD0800800800738,8101583095040662123249540524xØ3393SDR 26
KVD0900900900831,21115930105040806142854345028xØ33122SDR 26
KVD100010001000923,612301030116040888158059350028xØ36165SDR 26
KVD1200120012001108,214551250138040845171073960032xØ39215SDR 26


4. KVI-B

innstikk Betongrør

last ned datablad

ProduktnrDNØDuDiBLiLmLtHoHuVekt
[kg]
KVI-B0500500500495461,856035037664533828132
KVI-B0600600600595581,866040041979038730658
KVI-B0700700700695665,676045048286043135773
KVI-B0800800800795738,888050057091049540592
KVI-B0900900900895793,4980500605950543450150
KVI-B100010001000995923,610805009681040593500160


5. KKL

Rektangulær åpning - veggmontering

last ned datablad

ProduktnrhbHBMLLtHoHuØ rVekt
[kg]
KKL0400400400tilptilptilptilptilptilptilptilptilp
KKL0500500500tilptilptilptilptilptilptilptilptilp
KKL0600600600tilptilptilptilptilptilptilptilptilp
KKL0700700700tilptilptilptilptilptilptilptilptilp
KKL0800800800tilptilptilptilptilptilptilptilptilp
KKL0900900900tilptilptilptilptilptilptilptilptilp
KKL100010001000tilptilptilptilptilptilptilptilptilp
KKL110011001100tilptilptilptilptilptilptilptilptilp
KKL120012001200tilptilptilptilptilptilptilptilptilp


6. IKV

For innstikk i rør i rennebunnskum

last ned datablad

For plastkummer

ProduktnrDNØDuDiBLmLoHVekt
[kg]
IKV0110-P10011010089100125941450,5
IKV0125-P1251251111001111331051500,5
IKV0160-P1501601461281482001261921,2
IKV0200-P2002001841631842601652442,6

For betongkummer

ProduktnrDNØDuDiBLmLoHVekt
[kg]
IKV0110-B1001109680941481101450,5
IKV0160-B1501601461281462001501921
IKV0200-B2002001951631842601652442,5


7. Tilbehør (til KVR)


Rett Monteringsplate (PE -ferdig påsveiset)

ProduktnrDimensjon_______________________ProduktnrDimensjon
DNDN
MP-PE0110110MP-PE0500500
MP-PE0125125MP-PE0560560
MP-PE0160160MP-PE0630630
MP-PE0200200MP-PE0710710
MP-PE0250250MP-PE0800800
MP-PE0315315MP-PE0900900
MP-PE0400400MP-PE10001000
MP-PE0450450MP-PE01601200


Buet Monteringsplate/fyllstykke (PE -ferdig påsveiset)

ProduktnrDimensjonKumdiameter_____________________ProduktnrDimensjonKumdiameter
DN(fra-til)DN(fra-til)
FS-MP110-10/251101000-2500FS-MP315-10/123151000-1200
FS-MP160-10/121601000-1200FS-MP315-14/253151400-2500
FS-MP160-14/251601400-2500FS-MP400-10/124001000-1200
FS-MP200-10/122001000-1200FS-MP400-14/254001400-2500
FS-MP200-14/252001400-2500FS-MP500-12/145001200-1400
FS-MP250-10/122501000-1200FS-MP500-16/255001600-2500
FS-MP250-14/252501400-2500FS-MP630-14/166301400-1600
FS-MP630-18/256301800-2500